3 Temmuz 2017 Pazartesi

s34baby ile kombin önerileri #4

Merhaba!Konumuzdan önce söylemek istediğim şeyler var.
Bir önceki yazım olan " s34baby ile kombin önerileri #3 "  çok fazla yorum ve görüntülenme aldım, bunlar için çok teşekkür ederim. Ayrıca henüz okumadıysanız yazının üzerine tıklayarak yazıma ulaşabilirsiniz..
 Bu yüzden bundan sonra "1 haftada net 2 kombin" yazısı yayımlayacağım!
Bunlardan 1'i farklı tarzda farklı parçalar ile, 1 diğer yazım ise temel parçalı yani 1 parça üzerine yapılmış 3 ayrı görünüm olacak.. Uzatmadan temel parçalı kombinlerimize başlayalım!


#KOMBİN 1: Evet gördüğünüz üzere gayet dikkat çekiciliği etkisiyle gözleri üzerine çeken temel parçamız "kırmızı pantolon çizme!" Gerçekten çok severek kullandığım bir parça..
Bu kombin örneğinde gördüğünüz üzere üst üste giydirilmiş ürünler var, bu sayede daha zengin bir görüntü elde ediyoruz..

Küpe: Fudge
Fileli Üst: RIO
Gömlek: Pretty In Love
Beyaz Üst: LE
Kemer: LE
Çanta: Original Future
Pantolon Çizme: LE


#KOMBİN 2: Bir önceki kombinin daha çok siyah-kırmızı uyumundan yararlanılmış bir kombin örneği. Burada da üst üste giydirilmiş parçalar sayesinde elde edilmiş "farklı" ürün görüntüsü sağlanmış şekilde farklı görünüyor.

Siyah Üst: Callies Pick's
Gömlek: Fallen Angel
Uzun Kollu Üst: LE
Çanta: Original Future
Kemer: Fallen Angel
Pantolon Çizme: LE


#KOMBİN 3: Bu örnekte aynı şekilde ürünlerin biçimini değiştirerek sağlanmış bir görüntü..

Beyaz Boğazlı Üst: PPQ
Yaprak Desenli Üst: Callies Pick's
Sweatshirt: It Girls
Çanta: It Girls
Pantolon Çizme: LE


Temel parçalı kombin örneklerimiz şimdilik bu kadar, öncelikle tüm yorumlarınızı okuduğumu ve dikkate aldığımı bilmenizi istiyorum.. Yalnızca saygı sınırını aşmayan tüm yorumlar için teşekkür ediyor, yorumlarınızı her yazımda görmeyi istiyorum. Bu yazım hakkında da eleştirilerinizi ve yorumlarınızı eksik etmeyin, bir sonraki kombin örnekleri yazım ile görüşmek üzere! ♥2 yorum:

  1. Bu yorum yazar tarafından silindi.

    YanıtlaSil
  2. 2. si güzel olmuş diğerleri de güzel fakat kırmızı ile pek uyumlu değil sanki

    YanıtlaSil